0/0

0/0

0/0

0/0
ID: 60369
Цена ниже рынка
Продажа
Элитка, 2 ком, 68 м2, этаж 5/12, Сост: Евроремонт
Адрес: Бишкек, Октябрьский район, Асанбай м-н, Аалы Токомбаева 27/3
$110 000$1 618 за м²
Описание
1247 просмотра
🏢 Сатылат! 2 бөлмөлүү батир – Асанбайда
📍 Асанбай кичирайону, 5-кабат (12 кабаттуу үйдө)
📐 Аянты: 68 м²
🛠 Жакшы ремонту менен
📄 Бардык документтери даяр
💵 Баасы: 110 000 доллар
📞 Байланыш:
🏢 Продается 2-комнатна...
Общая информация
ID объектаКатегорияТип сделкиОбщая площадьКомнатЭтаж
#60369ЭлиткаПродажа68 м²25/12
Адрес на карте
М
Мирбек СакеновСпециалист
ID: 60369
Цена ниже рынка
$110 000
$1 618 за м²Элитка, 2 ком, 68 м2, этаж 5/12, Сост: Евроремонт
М
Мирбек Сакенов
Специалист
Описание
🏢 Сатылат! 2 бөлмөлүү батир – Асанбайда
📍 Асанбай кичирайону, 5-кабат (12 кабаттуу үйдө)
📐 Аянты: 68 м²
🛠 Жакшы ремонту менен
📄 Бардык документтери даяр
💵 Б...
Общая информация
ID объекта#60369
КатегорияЭлитка
Тип сделкиПродажа
Общая площадь68 м²
Комнат2
Этаж5/12
М
Мирбек Сакенов
Специалист